Про нас

Gots- це меблева компанія з багаторічним досвідом роботи на вітчизняному та світовому ринках. Заснована в 2013 році, компанія закріпила чіткі позиція лідера меблевої індустрії.

Головна філософія Gots- «безперервний розвиток», що дає можливість постійно оновлювати та вдосконалювати технічну базу і виробничі ресурси.
Добре налагоджена логістичний ланцюжок, оптимізована доставка і якісне сервісне обслуговування забезпечують високу лояльність клієнтів.

За роки успішної роботи ми створили більше: 200 функціональних кухонь, 100 комфортних спалень, 120 практичних віталень і десятки тисяч престижних кабінетів; ми забезпечили меблями понад 80 офісів успішних компаній; крім цього, безліч готелів, барів, ресторанів і магазинів обладнані спеціалізованими меблями нашого виробництва.

За ці роки ми подарували радість і комфорт понад 300 сімей, яких компанія Gots забезпечила якісної і надійної меблями.

Індивідуальний підхід до клієнтів і готове інтер’єрне рішення закріпили нас на позиціях лідера, якому вдалося змінити сприйняття якості, довівши споживачеві, що справжня меблі повинна поєднувати комфорт, дизайн і надійність.

Наші партнери – тільки перевірені світові бренди, які мають високий рівень довіри серед споживачів і визнані кращими в своєму сегменті.


    Володимир Гоц
    Володимир Гоц
    Директор
Швидко, якісно, надійно